O nas

Serdecznie witamy Państwa w Pensjonacie „Melafir” – położonym w pięknej, uzdrowiskowej miejscowości – Lądek-Zdrój, w powiecie kłodzkim. Obiekt usytuowany jest w zielonej, spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od rynku oraz części zdrojowej miasta, co umożliwia skorzystanie z wielu atrakcji, takich jak pijalnia wód czy leczniczy basen siarkowy. Pensjonat otoczony jest rozległym terenem zielonym, na którym można organizowania różne gry, zabawy, ognisko lub rozgrywki sportowe. Duży teren rekreacyjny, otaczająca przyroda i cisza sprawiają, że jest to idealne miejsce do weekendowego, wakacyjnego czy feryjnego odpoczynku dla par, rodzin z dziećmi oraz seniorów.

Goście cenią sobie u nas szczególnie świetną, domową kuchnię oraz bliską odległość do wielu atrakcji turystycznych w całej Kotlinie Kłodzkiej. Wszystko to sprawia, że wiele osób wybierając wypoczynek i pobyt w Kotlinie Kłodzkiej (meteor-turystyka.pl/noclegi,kotlina-klodzka,58.html) z przyjemnościąemnością do nas wraca.

Pensjonat jest budynkiem 3-piętrowym z windą, który oferuje gościom 27 pokoi, 2, 3 ,4-osobowe, rodzinne oraz wieloosobowe. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor oraz wygodne i eleganckie wyposażenie, pozwalające gościom w pełni się zrelaksować. Dla rodzin z dziećmi, łóżeczko i krzesełko na życzenie.

Podczas pobytu nasi goście mogą również skorzystać z:

  • dwóch sal konferencyjnych,
  • ogólnodostępnego placu do gier i zabaw na świeżym powietrzu,
  • miejsca na ognisko,
  • nieodpłatnego parkingu.

W okresie zimy pomagamy zorganizować kulig.

W obiekcie organizujemy także imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny, spotkania rodzinne czy stypy.

Napisz do nas